Цікаві лоти від ПАТ «Аграрний фонд» на майданчику Прозорро.Продажі


Публічне акціонерне товариство «Аграрний фонд» було засновано в 2013 році. Сьогодні це сама прибуткова організація агропромислового комплексу України. Дана компанія належить державі, а власником є ​​Міністерство аграрної політики і продовольства.

Чому торги українського Аграрного фонду вигідніше проводити за допомогою Прозорро.Продажі

Компанія виконує наступні завдання, які є досить важливими:

 1. Створює позитивну динаміку для розвитку сільськогосподарської галузі України;
 2. Сприяє тому, що ринок сільськогосподарських товарів працює безперешкодно;
 3. Регулює ціни;
 4. Стає на захисту інтересів вітчизняних аграріїв.
 5. Отримує дохід від провадження господарської детальності, яка дозволена законодавством держави.
 6. Реалізує продовольчу безпеку українців;

 «Аграрний фонд» є великою компанією, комерційна діяльність якої підрозділяється на декілька напрямів:

 • виготовлення та продаж борошна вищого сорту;
 • реалізація мінеральних добрив.

Починаючи з 2018 року чистий прибуток виріс і склав 147 млн. грн. Організація зайняла 8 місце в списку великих експортерів борошна. Щороку після укладення договорів «Аграрний фонд» купує 1 млн. тонн зернових. Паралельно з цим підприємство продає борошно вищого гатунку, починаючи з 2015 року продукція організації успішно реалізується у великих торгових мережах України https://sale.uub.com.ua/filter/reserves-of-the-agrarian-fund.

 

Оновлення запасів продовольства, які знаходяться на складах Аграрного фонду країни здійснюється за певним графіком. В цей період часу частина продукції на складі списується і підлягає подальшому продажу. На жаль, але в Україні будь-який продаж держмайна у великих розмірах завжди пов’язана корупцією і сірими схемами. Щоб такого не відбувалося резерви ПАТ «Аграрний фонд» необхідно реалізовувати за допомогою системи чесні і відкритих аукціонів Прозорро.Продажі.

Особливості аукціонів ПАТ «Аграрний фонд» на платформі УУБ

На компанію покладено чимало функцій, які полягають у необхідності підтримання балансу на ринку сільськогосподарських товарів, а також забезпечення громадян продовольством і приватним майном. В майбутньому брати участь в торгах зможе кожен громадянин на «Українській універсальній біржі» sale.uub.com.ua.

За рік своєї діяльності ДП «Прозорро.Продажі» прекрасно зарекомендувало як доступного, що розвивається і повністю відкритого механізму продажу як державного, так і приватного майна. Скоро при оголошенні відкритих торгів резервів Аграрного фонду України стати учасником можна буде на будь-якому майданчику системи Прозорро.Продажі, наприклад, «Української універсальної біржі».

УУБ свою діяльність розпочала ще в 1997 р — на сьогодні організація має колосальний досвід проведення біржових операцій. Бути клієнтом майданчики sale.uub.com.ua значить отримувати багато переваг:

 1. високий рівень довіри — сайт УУБ входить в десятку електронних сайтів з бездоганною репутацією;
 2. ефективна і професійна служба підтримки — персональний консультант відповість на будь-які питання, пов’язані з роботою майданчика або участю в аукціонах Прозорро.Продажі;
 3. швидка реєстрація — брати участь в торгах легко завдяки зручному оформленню сайту.

Брати участь в торгах ви можете вже сьогодні, пройшовши просту реєстрацію на сайті «Української універсальної біржі». Навіть якщо ви новачок, наші специалісти допоможуть вам вибрати успішні лоти і зробити на них ставки.