Земельні ринки і роль держави в їх організації


Робота держави в асоціації ринку землі в основному полягає у виборі адміністративної структури для сільськогосподарського району України. У квітні минулого року Президент відзначив Закон» Про обіг сільських земель», який став приводом для майбутньої пропозиції землі.

Родючі чорноземи вивели нашу країну на карту всього світу і стали основним видом доходу. Величезні земельні активи України дозволяють нам постачати незліченну кількість товарів для садівництва, які продаються у всіх секторах бізнесу по всьому світу, а також дозволяють нам надавати українцям першокласні продукти харчування.

Робота держави в асоціації ринку землі в Україні

В асоціації ринку землі робота держави прямо спиралася на скасування заборони і дозвіл продавати землю на авторитетному рівні. Нові стандарти передбачають початок пропозиції сільських земель у період з липня 2021 року.

Це означає, що українці зможуть безперешкодно відмовитися від своїх пропозицій і взяти на себе відповідальність за до 90 гектарів. Принциповою умовою покупки є авторитетне підтвердження початку активів від нового землевласника. Ці прогресії не мають ніякого значення для суспільних підстав.

Земельні ділянки для легальних елементів будуть доступні тільки з 2024 року. Незважаючи на це, вони можуть претендувати на землю площею до 9 000 гектарів. Відносно сторонніх осіб недавно прийнятий Закон не характеризує їх статус в земельних відносинах. Їх привілеї повинні бути обрані в поданні по пересіченій місцевості.

До цих пір остаточний висновок про те, як буде відбуватися пропозиція землі для садівництва, не був зроблений. Все разом для того, щоб павутина, яка робиться корупцією, не ткала цю територію, важливо застосувати надійний компонент для боротьби з нею — електронний Prozorro.Продаж. Крім того, у зв’язку з відкритою пропозицією буде проведена перевірка планованої мотивації за садівничими ділянками.

Вже більше 4 років ліцензовані етапи, такі як Українська універсальна біржа, не допускають тіньового вимагання в різних зонах, включаючи необроблену деревину, землю, приватизацію обмеженого обсягу та інші. Завдяки цьому фінансові плани різних рівнів отримують нормальну оплату праці. За кожен з довгих періодів роботи Прозорро.Продажі на цю суму склали понад 27 млрд грн.

Початок ринків земель та участь держави в їх об’єднанні

Робота держави в асоціації ринку землі полягає в тому, щоб додатково створити відкриту техніку для пропозиції землі. У цьому можуть допомогти авторитетні локалі Prozorro.Продажі, наприклад, на Українській універсальній біржі sale.uub.com.ua. Всі дані про пропозицію Державної або столичної власності знаходяться у відкритому доступі. Тобто, як адміністративні фахівці, так і зацікавлені жителі можуть у будь-який час перевірити законність укладеної угоди.

Викриття системи Prozorro.Продажі-це інструмент для боротьби зі старими планами «виплат» і «домовленостей» і дає всім рівне поле битви.

Детально: https://sale.uub.com.ua/ru/news/rolq-derzhavy-v-organizaciqi-rynku-zemli-v-ukraqini